KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246133
nr 1424 6133
Arthur Heickell
(1873-1958), Finland
Oljemålning, Tallar. Signerad. Olja på duk, 60x99 cm, yttermått inklusive ram: 63x102 cm
Arthur Heickell, född 1873, död 1958, finländsk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:16:20
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Arthur Heickell
Läs mer om Arthur Heickell